Dział jakości

Doskonała ergonomia i funkcjonalność
Dokładność jest istotna niemal w każdym aspekcie produkcji, a warunkiem jej zapewnienia jest technika pomiarowa 3D. Precyzyjna mechanika i pomiary laserowe firmy FARO® nie dopuszczają żadnych błędów w takich zastosowaniach, jak ustawianie przyrządów obróbkowych czy wyrównywanie uchwytów mocujących, kontrola części, analiza powierzchni, modelowanie 3D czy dokumentacja powykonawcza planu zakładu.
Nowa, ergonomiczna budowa, ogólna optymalizacja masy, połączone z nowymi funkcjami, kinematycznymi inteligentnymi sondami pomiarowymi, które umożliwiają szybką wymianę sony pomiarowej bez konieczności ponownej rekalibracji ramienia. W branży lotniczej i motoryzacyjnej, w przemyśle metalowym, a także w produkcji narzędzi i tłoczników, ramiona FaroArm i ScanArm służą do analizy wymiarowej i kontroli jakości w wielu różnych zastosowaniach, takich jak precyzyjne ustawianie maszyn, szybkie tworzenie prototypów, kontrola pierwszej serii, weryfikacja części i inżynieria odwrotna.

Ramie pomiarowe

FARO Edge, 2,7 m (9 ft), 7 Osi oraz + FARO Laser Line Probe

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami aby otrzymać cennik, indywidualną wycenę i poznać termin realizacji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Globmetal_kontakt
tel. +48 94 318 55 99, fax +48 94 318 67 77
biuro@globmetal.pl
Globmetal ul. Dworcowa 56, 76-004 Sianów