14

Lat doświadczenia
na rynku

830

Ton stali miesięcznie przechodzi
przez ręce naszych pracowników

8000

Metrów kwadratowych powierzchni
naszej hali produkcyjnej

10

Detali rocznie przechodzi przez nasz
dział cięcia laserowego

Każdy kto poszukuje dynamicznie rozwijającego się partnera
w zakresie obróbki metalu znajdzie go u nas.

Posiadamy zarówno doświadczenie w tej branży jak i ambicję oraz chęć rozwoju. Podejmiemy się każdego wyzwania w zakresie obróbki metali. Systematycznie podwyższane kwalifikacje pracowników oraz nasze umiejętności, połączone z nowoczesnym i rozbudowywanym parkiem maszynowym, gwarantują utrzymanie najwyższej jakości naszych usług, a także pozwalają nam na realizację nawet najbardziej złożonych zamówień.
Na tle konkurencji wyróżnia nas duża dynamika i elastyczność w działaniu. Każde zdobyte doświadczenie wykorzystujemy ku zadowoleniu naszych Klientów. Cięcie laserowe, gięcie, spawanie oraz obróbka skrawaniem to nasza pasja.

Sprawdź ofertę

Świadczymy
kompleksową
usługę obróbki metalu

Przygotowujemy od podstaw dokumentację techniczną, dobieramy odpowiedni materiał a następnie wykonujemy szereg operacji, które pozwalają by klient otrzymał finalny produkt i nie musiał się martwić o jego transportowanie pomiędzy kolejnymi podwykonawcami.

Cięcie
laserem

Technologia laserowa jest bardzo szybka i precyzyjna, pozwala optymalizować wykorzystanie surowców oraz daje możliwość uzyskania gotowych elementów, niewymagających dodatkowej obróbki wykończeniowej. Stąd właśnie możliwość realizacji zleceń w 24h.

Pierwsze
zamówienie

Pierwsza realizacja wymaga wcześniejszych przygotowań w postaci dokumentacji technicznej, napisania indywidualnego programu sterującego pracą lasera, a niekiedy przygotowania prototypów. Wymaga to większych nakładów pracy i czasu. Dlatego pierwsze zlecenie realizujemy zazwyczaj w przeciągu 72 godzin.

Nasi partnerzy:

biokominki
gmpv
dekorta
bysil2023